Brights Advisory

Jsme parta nezávislých konzultantů

Děláme poctivý management consulting a technologické poradenství. Řemeslo jsme se naučili ve světových poradenských firmách a postavili se na vlastní nohy.

Své zkušenosti dál využíváme ve prospěch našich klientů. Jsme orientovaní na výsledek. Pracujeme na náročných a komplexních projektech velkých společností s napnutými termíny. Bez toho by to byla nuda.

Brights je pro nás možnost skloubit svobodu freelancingu se zázemím a příležitostmi konzultačky.

Přímá cesta k zajímavým projektům

Zasloužili jsme si důvěru klientů. S velkými projekty teď za námi chodí sami a my je potřebujeme svěřit profíkům, kterým věříme. Oceníme ovšem, když i ty přijdeš se zajímavou zakázkou.

Spravedlivá odměna za poctivý výkon

Neživíme korporátní overhead. Odměna za práci na zakázce se dělí spravedlivě a její výše spolehlivě naplní očekávání, která tě na volnou nohu přivedla.

Sdílené know-how a expertní růst

Nehrajeme si na kariérní posty. Jsme kamarádi a zakládáme si na otevřenosti a důvěře. Vzájemně si jdeme příkladem, učíme se jeden od druhého. Pokud žiješ a dýcháš pro konkrétní profesní oblast, pomůžeme ti vyrůst do skutečného experta.

Vztahy s klienty si hýčkáme a cítíme za jejich projekty osobní zodpovědnost.

Máš to stejně?

Pojďme se potkat

Kompetence, které v mixu uvítáme

UX výzkum
UX design
Datová analýza
Product management
Business architektura
Business analýza
IT architektura
IT analýza

Vysvoboď se z manažerského sendviče

Víme, jak na tom teď jsi. Byli jsme stejní – řadoví přepracovaní konzultanti, žonglující s tlaky vedení a požadavky lidí pod námi. Pracující za odměnu, která neodpovídá našim zkušenostem, výkonu ani času ukradenému rodině. V téhle fázi máš přesně tři možnosti, jak se posunout dál – vyšplháš se nahoru do řídící pozice, necháš se zaměstnat u klienta nebo to zkusíš na vlastních nohách.

Právě s tou volnou nohou ti pomůže Brights. Nedostaneš u nás všechno na stříbrném podnosu, ale dostaneš šanci vybudovat si vlastní jméno a business s podporou stejně smýšlejících parťáků.

Brights pohledem zevnitř

Jirka Foršt o důvěře a džentlmenství

„Nejvíc mi vyhovuje, že po pracovní stránce kluky vůbec nevidím. Nezdržujeme se od práce mítinky, kde řešíme kariéru, jak se to dělá v klasických konzultačkách. Jsou to kamarádi, se kterými rád pracuju, a na čem se domluvíme, to platí.“

Marek Slavík o přechodu k Brights a na IČO

„Nikdy předtím jsem IČař nebyl. Pavlovy návody, co musí freelancer v prvních dnech udělat, mi přechod hodně usnadnily. Kluky znám a věděl jsem, do čeho jdu. Roli sehrály i peníze. Porovnal jsem si tehdy dvě nabídky a marže, kterou odvedu Brights, je výrazně symboličtější, než by to bylo u konkurence.“

Olga Sládková o nečekaných příležitostech

„Brights mi přináší velké klienty, na které bych si jinak nesáhla. Naše vzájemná spolupráce je vždycky trochu kulturní šok pro obě strany, ale otevírá mi nové horizonty a hodně mi dává.“

Máš dojem, že mezi nás zapadneš?
Dej nám o sobě vědět!

Brights Advisory s.r.o.

info@brights.cz
+420 602 249 649

Ostravská 632
199 00 Praha 9

IČO 08838640
DIČ CZ08838640